Dekomunizacja w stylu PiS

☑PiS ma to do siebie, że neguje wszystko, co udało się wypracować naszemu państwu przez ponad 25 lat.

☑Odbierając obywatelom należne im prawa nabyte, rządzący po raz kolejny – jak to się przyjęło w dotychczasowej praktyce – łamią elementarne zasady państwa prawa, skutkiem czego jest obniżenie stopnia zaufania obywateli do organów publicznych.

☑PiS w sposób nielegalny uchwalił bubel prawny zwany ustawą „dezubekizacyjną”. Mówią oni o dekomunizacji życia publicznego. Skoro tak to dlaczego:
➡ Stanisław Piotrowicz,
➡ Andrzej Kryże,
➡ Krzysztof Czabański,
➡ Wojciech Jasiński,

oraz inni byli aparatczycy PZPR dalej są członkami PiS-u⁉ Chcecie dekomunizacji❓Zacznijcie od siebie‼‼‼

Wystąpienie sejmowe 22.03.2018 r.

☑️PiS ma to do siebie, że neguje wszystko, co udało się wypracować naszemu państwu przez ponad 25 lat. ☑️Odbierając obywatelom należne im prawa nabyte, rządzący po raz kolejny – jak to się przyjęło w dotychczasowej praktyce – łamią elementarne zasady państwa prawa, skutkiem czego jest obniżenie stopnia zaufania obywateli do organów publicznych. ☑️PiS w sposób nielegalny uchwalił bubel prawny zwany ustawą „dezubekizacyjną”. Mówią oni o dekomunizacji życia publicznego. Skoro tak to dlaczego:➡️ Stanisław Piotrowicz,➡️ Andrzej Kryże,➡️ Krzysztof Czabański,➡️ Wojciech Jasiński,oraz inni byli aparatczycy PZPR dalej są członkami PiS-u⁉️Chcecie dekomunizacji❓Zacznijcie od siebie‼️‼️‼️

Opublikowany przez Krzysztof Truskolaski – Poseł na Sejm RP 22 marca 2018

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?