Niebotyczne nagrody członków PiS

Podczas konferencji prasowej poseł Krzysztof Truskolaski wypowiedział się na temat nagród ministerialnych. Premier przyznając gratyfikacje finansowe, nie uzasadnił, dlaczego zostały one przyznane. Dlatego poseł Truskolaski złożył interpelację, w której zapytał premiera:
Za jakie osiągnięcia nagrody otrzymali poszczególni ministrowie wraz ze wskazaniem i wyszczególnieniem zasług każdego z nich,
Jakie były kryteria przyznawania gratyfikacji pieniężnych poszczególnym członkom Rady Ministrów?

Czy Krzysztof Jurgiel, reprezentant województwa Podlaskiego w radzie ministrów, zajmujący się sprawami rolnictwa, powinien otrzymać nagrodę ministerialną, skoro
za jego kadencji doszło do wzrostu cen produktów spożywczych,
za którego urzędowania zniszczono prestiż stadnin koni w Janowie i Michałowie,
i który nie dopilnował rozprzestrzenienia się ASF-u?

Skandalem jest to, że polscy seniorzy dostali „podwyżki” emerytur w wysokości kilkudziesięciu złotych, kiedy to ministrowie jak naczelny dezorganizator armii Antoni Macierewicz czy „ratujący” Puszczę piłą i siekierą Jan Szyszko – dostają niebotyczne premie, o których zwykły obywatel może tylko marzyć.

Konferencja Prasowa 12.02.2018r.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej wypowiedziałem się na temat nagród ministerialnych. Premier przyznając gratyfikacje finansowe, nie uzasadnił, dlaczego zostały one przyznane. Dlatego złożyłem interpelację, w której zapytałem się premiera o:➡Za jakie osiągnięcia nagrody otrzymali poszczególni ministrowie wraz ze wskazaniem i wyszczególnieniem zasług każdego z nich,➡Jakie były kryteria przyznawania gratyfikacji pieniężnych poszczególnym członkom Rady Ministrów?Czy Krzysztof Jurgiel, reprezentant województwa Podlaskiego w radzie ministrów, zajmujący się sprawami rolnictwa, powinien otrzymać nagrodę ministerialną, skoro➡za jego kadencji doszło do wzrostu cen produktów spożywczych,➡za którego urzędowania zniszczono prestiż stadnin koni w Janowie i Michałowie,➡i który nie dopilnował rozprzestrzenienia się ASF-u?Skandalem jest to, że polscy seniorzy dostali „podwyżki” emerytur w wysokości kilkudziesięciu złotych, kiedy to ministrowie jak naczelny dezorganizator armii Antoni Macierewicz czy „ratujący” Puszczę piłą i siekierą Jan Szyszko – dostają niebotyczne premie, o których zwykły obywatel może tylko marzyć.

Opublikowany przez Krzysztof Truskolaski – Poseł na Sejm RP 13 lutego 2018

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?