Prywatny folwark Antoniego Macierewicza

Antoni Macierewicz zrobił z ministerstwa obrony swój prywatny folwark. Nie dość, że odpowiada za destrukcję polskiej armii – poprzez opóźnianie niezbędnej wojsku modernizacji czy doprowadzając do odejścia wielu generałów, to pod koniec swojego urzędowania zapewnił sobie limuzynę służbową:

➡️http://natemat.pl/227423,sprytny-jak-antoni-macierewicz-byly-szef-mon-zanim-wylecial-z-rzadu-zapewnil-sobie-limuzyne ).

Obecnie kontrowersje wzbudza fakt, że Antoni Macierewicz dalej zajmuje gabinet ministerialny przy ul. Klonowej, a obecny szef resortu – Mariusz Błaszczak, przeniósł siedzibę do budynku przy al. Niepodległości. Tylko w państwie PiS-owskim może być tak, że szeregowy poseł steruje rządem, bojąc się wziąć odpowiedzialność za kraj, a drugi – rezyduje w budynku ministerialnym.

➡️http://natemat.pl/229993,antoni-macierewicz-wciaz-zajmuje-gabinet-w-mon-blaszczak-musial-ustapic

W związku z tym poseł Krzysztof Truskolaski wystosował interpelację do Ministerstwa Obrony Narodowej z pytaniami o to, dlaczego były szef resortu zajmuje gabinet ministerialny, mimo braku pełnienia funkcji w resorcie obrony narodowej.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2020 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?